Hledáme veterinární lékaře

Chcete efektivně využívat svůj drahocenný čas? Vaše znalosti a praxe jsou pro nás velmi důležité. Současná situace přeje připraveným a digitální svět se přesouvá i do oblasti veterinární péče.
Hledáme veterinární lékaře, kteří budou pracovat online. Hledáme veterinární lékaře pro konzultace.

Kdo jsme?
BuddyVET je služba, kdy naším hlavním cílem je prevence. Chceme zdravá, šťastná zvířata a edukované majitele. Naším cílem je, aby každý majitel měl ve svém mobilním telefonu staženou naši aplikaci. Raději se včas zeptat, než přijít do ordinace s nemocným zvířetem. Boříme mýty a snažíme se najít novou cestu, jak usnadnit samotnou péči.
Nechceme odrazovat od návštěvy veterinárního lékaře, chceme edukovat a správnou formou řešit prevenci a předcházet nemocem.

Co můžeme nabídnout
Flexibilní pracovní dobu / Práce online
Zajištění odborných seminářů
Podporu vzdělávání
Zajímavou práci v motivovaným a mladém týmu
Dobré platové ohodnocení

Co požadujeme
Praxe je vítána, ale nevadí nám také absolvent. Společnými silami zajistíme podporu vzdělání a praxe
Nadšeného člověka, který je otevřený novým věcem.
Komunikativní schopnosti
Schopnost ovládat online nástroje

Vhodné i pro čerstvé absolventy. Dále nabízíme možnost zkráceného úvazku (např. na rodičovské dovolené).

Náplň práce
Vaším hlavním úkolem budou konzultace. Odbavování placených dotazů od chovatelů psů a koček. Samozřejmě si moc dobře uvědomujeme, že ne všechny dotazy je možné odpovědět, protože je důležitá fyzická návštěva veterinárního lékaře. Vaší náplní bude najít vždy nejlepší možné řešení a správné nasměrování pacienta.
Důležitá je prevence a na tu budete klást důraz.
Dle domluvy vytváření obsahu pro laickou veřejnost, opět v oblasti prevence, první pomoci.

Líbí se vám tento způsob práce, ale nejste si zcela jisti? Nevadí. Napište nám a probereme vše společně, jsme otevřeni návrhům spolupráce.

Kontakt:
Pavlína Rochová
pavlina@buddyvet.cz
+420 725 55 33 42